whatsapp Site Yönetimi
Hava Durumu

Hakkımızda

Hakkımızda

Fulya Yeşil Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Bürosu farklı ve kaliteli hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak prensibiyle hareket etmektedir.

Mükellef ihtiyaç ve beklentilerini en iyi ve üst düzeyde analiz ederek, yararlanabilecekleri hizmetleri sunar.

Mali müşavirlik büromuz, mükellefin tüm beklentilerinin üzerinde hizmet sunabilme amacı ile kendini sürekli yenileme eğitime ve geliştirme çabası içerisindedir.

İşini iyi bilen dürüst bir muhasebeciyle çalışmak isteyen tüm vergi mükelleflerine  hizmet etmekten mutluluk duyarız.

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde analiz eder ve yararlanabilecekleri hizmetleri sunar.

Müşterilerinin beklentilerinin üzerinde kalitede hizmet sunabilmek için kendini sürekli yenileme eğitim ve geliştirme çabası içerisindedir.

Müşterilerine sistemli bir şekilde hizmet sunabilmek için belli bir plan dahilinde hareket eder ve hizmet süreci içerisinde meydana gelebilecek müşteri talep değişikliklerine en kısa sürede adapte olabilme esnekliği gösterir.

Hizmet sürecinde müşterileri ile sürekli iletişim halinde olan mali müşavirlik büromuz, tüm aşamalarda müşterilerini eksiksiz bir şekilde bilgilendirir ve sürecin en iyi şekilde sonuçlandırılabilmesi için danışmanlık verir.

Hızlı bir iletişim anlayışına sahip olan  büromuz mali mevzuttaki ve müşterilerinin faaliyet konularındaki gelişmeleri günü gününe müşterilerine ulaştırarak tedbir alabilmelerini ve faaliyetlerini yönlendirebilmelerini sağlar.

Müşterilerinin mali mevzuat konusundaki sorularını yanıtlamaya yönelik kapsamlı çalışmalar gerçekleştirerek danışmanlık hizmeti verir.

Hizmet sürecinde herhangi bir problemin vukuu bulması halinde sorunun çözümünü müşteri ile sağlanan mutabakat doğrultusunda neticelendirir.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak veya sorunuzu iletmek için bize dilediğiniz an iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla

Fulya Yeşil

Mali Müşavir Serbest Muhasebeci


              

Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.133132.2619
Euro34.919335.0592
Takvim